Sarev Eva v14 Düz Boya Çift Kişilik Pike Takımı

 Bugüne kadar geçen süre içerisinde özgün desen ve renk seçeneklerini yüksek kalite güvencesi ile daha da üst noktalara taşıdığını gösteriyor. Koleksiyon kendi içerisinde basic baskılı empirme ve exclusive nakışlı olarak iki guruba ayrılmakta. Her iki grupta en kaliteli pamuk ipliği kullanılarak sıcak yaz günlerinde uyku kalitesin yüksek olması sağlanmış. %100 pamuk ipliği ve kumaşlara uygulanan ekstra tekniklerle, ürünlerin hava geçirgenliğiyle birlikte vücudun doğal bakteri ortamı da korunmuş. Sarev Baskılı Çift Kişilik Pike Takımı tasarım ve çizgisiyle diğer markaların arasında kendini ayırt ettiren bir ürün olama özelliğine sahip.

Ürün İçeriği:
1 Adet Pike 220×240 cm.
1 Adet Düz Çarşaf 240×260 cm.
2 Adet Yastık Kılıfı 50X70 cm.

Kumaş Özelliği: 30 numara penye iplikten 57 tel sıklıkta dokunmuştur. %100 pamuklu kumaştır.

Pike Kumaş Özelliği: 40 numara penye iplikten 80 tel sıklığında örgü tekniği ile dokunmuştur. %100 pamuklu kumaştır.

Teknik Özellikler: Gümüş içerikli ruco bac agp apre uygulaması yapılarak sağlığınız için antibakteriyel ve antialerjik hale getirilmiştir. Sarev sanfor uygulaması ile ürünlerinde çekmezlik garantisi sağlanmaktadır.

Yıkama Talimatı: 40 derecede elde veya çamaşır makinesinde bol su ile yıkanmaktadır. Kuru temizleme yapmayınız,çamaşır suyu veya ağartıcı kullanmayınız, ılık ütü ile ütüleyin. Kurutma makinesinde kurutulabilir. Islak bekletmeyin.

Yoruma kapalı.Kategoriler